Davet

Değerli Bilim İnsanları ve Sektör Temsilcileri,

Türkiye Kimya Derneği koordinatörlüğünde, 26-29 Ağustos 2020 tarihlerinde  Eskişehir’de düzenlenmesi planlanan 32. Ulusal Kimya Kongresi; ülkemizi ve tüm dünyayı etkileyen COVİD-19 Pandemisi nedeni ile 2021 yılına ertelenmiş ve bu yıl yapılacak Ulusal Kimya Kongremizde yapısal değişikliğe giderek Online Kongre formatına geçilmiş ve 17-19 Eylül 2020 tarihleri arasında yapılmasına karar verilmiştir.

Online Kongremizde sözlü ve poster bildiri sahipleri canlı bir şekilde bildirilerini sunarak, tüm yerli ve yabancı davetlilerimizin eşsiz bilgi birikimlerinden faydalanacaklardır.

 “Daha iyi bir gelecek için Kimya” ana teması ile düzenlenecek olan Kimya Kongresi’nde, ülkemizde kimya alanında değerli çalışmalar yaparak bilim dünyasına önemli katkılar sağlayan meslektaşlarımızı, öğrencilerimizi ve kimya sektöründe öncü firmaları bir araya getirerek proje-işbirlikleri platformunun oluşturulması amacıyla; meslektaşlarımızın akademik çalışmalarının sektörel paydaşlarımızın dikkatine sunulması ve fikir alışverişi fırsatları yaratılması hedeflenmektedir.

Gerçek bir kongre gibi bilgisayarlarınızın başında sizi tüm camia ile buluşmaya davet ediyoruz.

Daha güzel günlerde sağlıkla buluşmak dileğiyle…

Saygılarımla

Prof. Dr. Bahattin Yalçın